Gram-Of-Fun’i näol on tegu värvika seltskonnaga, kes jagavad sarnaseid väärtuseid nii kunstis kui elus ning vaatamata oma erinevustele üksteist suurepäraselt täiendavad. GOF on kollektiiv, kes ei karda eksperimenteerida, neid iseloomustavad erinevad koostööprojektid ning suur tung muusika maailma paremaks muuta.

Nende loomingut kuulates joonistuvad selgelt välja bändi kirju kollektiivi liikmete ainulaadsus ning erinevad suunad, mida üksteisele katsetamiseks jagatakse. Terane kõrv leiab sealt erisuguseid mõjutusi ning toone, mis koos imeliselt tööle hakkavad.

2020 aasta algas väga põnevalt, kui GOF kutsuti esinema Eesti Muusikaauhindade galale Saku Suurhallis. Kahjuks aga pandeemia tõttu jäid paljud järgnevad kontserdid ära ning bänd suunas oma energia stuudiosse ja lindistas rohkelt erinevaid collabe. Esimene neist nägi ilmavalgust juulis. “LA” lugu koostöös talendika Frediga liikus väga kiiresti Raadio2 tabelite tippu ning püsib seal ikka veel.
Oktoobris andis kollektiiv välja sügise feelinguga pala “Melancholy”, millele tehti ka muusikavideo, kus kasutati liikmete enda filmitud kaadreid möödunud suvest.

2019 aasta mais anti välja EP ‘’Second Breakfast.’’ Võtmelugu ‘’Reservation’’ sattus koheselt suure tähelepanu alla ning oli aasta lõpus R2 üks mängitumatest lugudest. Lugu avardas ka tuntavalt bändi soundi - see kannab endas 80-ndate vaimsust, mida kollektiiv ka oma järgnevate teoste puhul proovib edasi anda.

Tänaseks on Gram-Of-Fun mänginud kõigil peamistel festivalidel ning soojendanud maailmatuntud artiste nagu Jungle (UK), Onni Boi (FIN), Lovebirds (GER).

Nende esimesed välismaised kontserdid viisid neid Norden Festivalile Schleswigis ja maailmakuulsasse Mojo Jazz Cafe’sse Hamburgis.

Gram-Of-Fun’is musitseerivad Kristel Aaslaid (vokaal), Martin “Muudu” Kuut (klahvpillid), Kostja Tsõbulevski (bass), Frederik Küüts (kitarr), Jaan Jaago (elektritrummid/pad), Dr.PhilGood (DJ/sämplid/FX).